Tingimused

Käesolevad tingimused (“Tingimused”) on leping Argum OÜ (“meie” või “me”) (Kidsbury Eesti esindaja ja edasimüüja) ja Sinu (“Kasutaja” või “Sina”) vahel. Selles sätestatakse üldised tingimused veebilehe kidsbury.ee (Argum OÜ, reg. nr 14238142, Kesk tänav 3-10, 66407, Kobela alevik, Antsla Vald, Võru maakond, Eesti) ja selle toodete või teenuste (“Veebileht” või “Teenused”) kasutamiseks.

Käesoleva Veebilehe kasutamine näitab, et Sa nõustud nende Tingimustega ja meie Privaatsuspoliitikaga, sõltumata sellest, kas otsustad meie Veebilehel registreeruda või mitte. Juhul, kui Sa ei nõustu nende Tingimustega, ära palun seda Veebilehte kasuta.

Müügitingimused

See leht käsitleb tingimusi, mille alusel müüme Sulle Veebilehel toodud esemeid. Pane tähele, et need Tingimused kehtivad ainult Veebilehel leiduvate toodete ostmisel. 

Enne Veebilehelt toodete tellimist loe neid Tingimusi kindlasti hoolikalt ja veendu, et oled neist aru saanud. Tellimuse esitamisega kinnitad oma nõustumist nende Tingimustega.

Jätame endale õiguse neid Tingimusi aeg-ajalt muuta. Iga kord, kui soovid tooteid tellida, kontrolli neid Tingimusi ja veendu, et mõistad, millised on antud hetkel kehtivad Tingimused.

Leping

Leping sõlmitakse meie ja Sinu vahel:

  • Meie ostulehed juhendavad Sind toimingute tegemisel, mis on vajalikud Veebilehe kaudu tellimuse vormistamiseks. Meie tellimisprotsess võimaldab Sul enne ostu vormistamist vigu kontrollida ja neid parandada.
  • Palun võta igas tellimisprotsessi etapis ja enne valikul „Maksan oma tellimuse eest” klõpsamist aega, et kontrollida oma tellimuse üksikasju, kuna pärast seda ei saa Sa oma tellimuses muudatusi teha.
  • Pärast tellimuse esitamist saad meilt meilisõnumi, milles kinnitame, et oleme Sinu tellimuse kätte saanud. Pane tähele, et see ei tähenda Sinu tellimuse vastuvõtmist. Sinu tellimus kujutab endast Sinupoolset pakkumist meile toote ostmiseks. Kõik tellimused sõltuvad toodete saadavusest ja meiepoolsest kinnitamisest.
  • Tellimuse aktsepteerimiseks saadame Sulle e-kirja, mis kinnitab toote väljasaatmist. Meievaheline leping sõlmitakse alles siis, kui saadame Sulle kinnituse toodete väljasaatmise kohta.

Pane tähele, et toodete saadavus on varieeruv. Kuna tellimuse esitamise ja tellimuse töötlemise vahele jääb viivitus, võib konkreetsete toodete laoseis muutuda. Kui toode on laost otsas, teavitame Sind sellest nii kiiresti kui võimalik ja juhul, kui oleme juba makse saanud, kantakse Sulle raha tagasi.

Jätame endale õiguse tellimusest keelduda, kui Sinu tellitud toodet ei ole saadaval või see on otsas; kui me ei saa makse kinnitust või kui kahtlustame pettust.

Kui sõlmid lepingu tarbijana, võid lepingu neljateistkümne päeva jooksul igal ajal üles öelda, arvestus algab järgmisest päevast peale toodete kättesaamist. Sel juhul saad vastavalt meie tagastuspoliitikale toodete tagastamisel nende eest tasutud hinna täies mahus tagasi.

Veebilehel olevad tooted

Veebilehel olevate toodete pildid on illustratiivsed. Ehkki oleme teinud kõik endast oleneva, et värve täpselt kuvada, ei saa me garanteerida, et Sinu arvutis kuvatavad värvid peegeldavad täpselt toodete tegelikku värvi. Seega Sinu tooted võivad nendest piltidest pisut erineda.

Kõik esemete suurused ja mõõtmed on ligikaudsed; siiski teeme kõik tagamaks, et need oleksid võimalikult täpsed.

Me hoolitseme selle eest, et kõik toodete üksikasjad, kirjeldused ja hinnad oleksid võimalikult täpsed.

Me kanname hoolt selle eest, et toodete hinnad oleksid vastava info veebilehele sisestamise ajal õiged.

Toodete hinnad võivad aeg-ajalt ette teatamata muutuda. Need muudatused ei mõjuta siiski juba saadetud tellimusi.

Toote hind sisaldab käibemaksu kehtivas määras.

Pane tähele, et Veebilehel toodud hinnad kehtivad ainult veebilehelt, mitte mõnest teisest allikast, ostetud toodete puhul.

Toote hind ei sisalda kättetoimetamise ja tagastamiskulusid. Tellimuse vormistamise käigus antakse Sulle info kättetoimetamise tasude kohta.

Pane tähele, et kuigi hoolitseme selle eest, et Veebilehe sisu (sealhulgas toodete ja seotud teenuste kirjeldused, näiteks saatmine, maksetingimused, pakkumised ja kampaaniad ning tarneaja tähtajad) oleksid täpsed, võib veebileht mõnikord sisaldada trükivigu või muid vigu või ebatäpsusi ega pruugi olla täielik või ajakohane. Seetõttu jätame endale õiguse igal ajal ilma eelneva teavituseta vigu, ebatäpsusi või puudusi parandada ja teavet muuta või ajakohastada. Kui see mõjutab juba esitatud tellimust, teavitame Sind veast, kui see mõjutab Sinu tellimust.

Juhul, kui toode ei vasta lepingutingimustele, on Sul võimalik tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele.

Tellimuste esitamine ja maksmine

Veebipoe kaudu esitatud tellimusi töödeldakse E-N 10.00-17.00, va riigipühad ja R 10.00-16.00

Kui tellimus esitatakse hiljem kui reedel peale kella 16.00, töödeldakse seda järgmisel tööpäeval.

Enne tellimuse vormistamist lisa eelistatud tooted ostukorvi ja jätka ostu vormistamisega.

Kaupade turvalise ja sujuva kohaletoimetamise tagamiseks on kohustuslik täita kõik nõutavad väljad.

Makse teostamiseks vali tellimuse kinnituse lehel eelistatav makseviis.

Ostja peab nõustuma Tingimustega, lugedes neid ja tehes märke kõrvalolevasse kasti.

Ostja tellimus loetakse tühiseks juhul, kui ostja ei ole tasunud ostuhinda tellimuse kinnituses näidatud aja jooksul.

Hind ja tasumine

Meie veebipoes võetakse kõik maksed vastu ja nende töötlemine toimub eurodes (EUR; €).

Kõigi toodete eest tuleb tasuda Maksekeskus AS poolt võimaldatavate pangalinkide Swedbank, SEB, LHV Pank, Luminor, Coop Pank, Pocopay panga kaudu või krediit- või deebetkaardiga.

Kõik tellitud tooted jäävad meie omandiks seni, kuni saame Sinult makse täies mahus.

Tarne

Meie tarnepartner on DPD, kes tarnib tooted kohale keskmiselt 1-3 tööpäevaga. Kasutame vaid pakiautomaadi teenust.

Toodete hinnad ei sisalda kättetoimetamise tasu.

Alates 35 € ostust on tarne tasuta! Kui tellimuse summa väheneb püsikliendi soodustust ja/või sooduskoodi kasutades alla 35€, lisandub tellimusele ka postikulu.

Me ei vastuta viivituste eest, mis on seotud Sinu tellimuse kohaletoimetamise või valele aadressile või valele isikule toimetamisega, kui Sa edastasid meile puudulikud või ebatäpsed andmed.

Teeme kõik endast oleneva, et tarnida tellimus eeldatava aja jooksul. Kuid viivitused võivad olla aeg-ajalt vältimatud ettenägematute sündmuste või meie kontrolli alt väljas olevate tegurite, näiteks reisi- või transpordikatkestuste, impordi hilinemise, tarkvara või tehniliste rikete tõttu või ka oodatust suurema nõudluse tõttu. Pane tähele ja palun arvesta, et tellimuse kättetoimetamine võib sooduspakkumiste ajal või muudel kiiretel perioodidel kauem aega võtta.

Riiklike pühade ajal võtab kättetoimetamine kauem kui tavaliselt.

Lisateabe saamiseks külasta meie lehte Tarneinfo ja tagastused.

Sooduskoodi kasutustingimused

Kidsbury ametlikud sooduskoodid annavad Sulle järgmise Veebilehel tehtud tellimuse eest teatud protsendi ulatuses (vastavalt konkreetsele sooduskoodile) soodustust toodete hinnast. Soodustuse taotlemiseks on Sinu konto jaotises Ostukorv võimalus kasutada nuppu “Rakenda sooduskood”, mis võimaldab Sul sisestada sooduskoodi, et seda tellimusele rakendada.

Ühe tellimuse kohta saab kasutada ainult ühte sooduskoodi ja ühte sooduskoodi saab kasutada üksnes ühe kliendi kohta. Sooduskoode ei saa kasutada koos muude kampaaniate ega pakkumistega. Jätame endale õiguse ükskõik millisel tellimusel sooduskoode ja nendega seotud pakkumisi igal ajal tagasi võtta, neist keelduda või neid piirata.

Sooduskoode saab kasutada ainult täishinnaga esemete puhul. Sooduskoodid ei kehti allahindlustoodete puhul.

Üldine

Kui Sa Veebilehte kasutad, töötleme Sinu isikuandmeid vastavalt meie Privaatsuspoliitikale. Võta aega, et see hoolikalt läbi lugeda, kuna see sätestab, kuidas me Sind puudutavat teavet kasutame ja kuidas Sinu andmeid võidakse kolmandatele osapooltele jagada. Tellimuse esitamise ja/või Veebilehe kasutamisega kinnitad Privaatsuspoliitika tingimustega nõustumist.

Kui oled tarbija, võid Veebilehelt tooteid osta ainult juhul, kui oled vähemalt 18-aastane. Vastasel juhul peab Sinu jaoks meie veebilehelt tooteid ostma Sinu vanem või hooldaja.

Me ei vastuta oma kohustuste täitmata jätmise või täitmisega viivitamise eest, mis on tingitud toimingust või sündmusest, mis jääb väljaspoole meie mõistlikku kontrolli.

Kui Sul on meie Tingimuste kohta küsimusi, võta ühendust meie kasutajatoega, saates kiri e-posti aadressile info@kidsbury.ee.

Lingid teistele veebilehtedele

Ehkki antud Veebileht võib olla lingitud teiste veebilehtedega, ei kinnita me otseselt ega kaudselt ühegi lingitud veebilehe poolset heakskiitu, seotust, sponsorlust, kinnitust ega sidusust, välja arvatud juhul, kui seda on siin eraldi väidetud. Me ei vastuta teiste ettevõtete või üksikisikute pakkumiste või nende veebilehtede sisu eest ning me ei taga nende kasutamist. Me ei võta endale kohustusi ega vastutust kolmandate osapoolte tegevuse, toodete, teenuste või sisu eest. Peaksid hoolikalt tutvuma kõigi veebilehtede, millele pääsed sellel Veebilehel oleva lingi kaudu, kasutustingimustega ja privaatsuspoliitikaga. Sinu liikumine lingi kaudu muudele veebilehtedele toimub Sinu enda vastutusel.

Reklaamid

Veebilehe kasutamise ajal võidakse Sulle Veebilehel kuvada kolmandate isikute poolt pakutavaid kaupu või teenuseid.

Intellektuaalse omandi kaitse

Lepinguga ei anta Sulle üle Kidsbury’le ega kolmandatele osapooltele kuuluvat intellektuaalomandit ning kõik õigused, omandiõigused ja huvid sellisele omandile ja sellele õigusele jäävad ainult Kidsbury’le. Meie Veebilehe ja Teenuste kasutamine ei anna Sulle õigust ega litsentsi Kidsbury või muude selle reklaamitud kaubamärkide reprodutseerimiseks või muul viisil kasutamiseks.

Garantiist loobumine

Nõustud sellega, et meie Veebilehe või Teenuste kasutamine toimub ainult Sinu enda vastutusel. Nõustud, et sellist Teenust osutatakse põhimõttel “nii, nagu on” ja „nii, nagu saadaval”.

Vaidluste lahendamine

Lepingu koostamist, tõlgendamist ja täitmist ning kõiki sellest tulenevaid vaidlusi reguleerib Eesti materiaal- ja menetlusõigus. Käesoleva asjaga seotud hagi ainupädevus ja toimumiskoht on Eestis asuvad maakohtud ja kõrgema astme kohtud.

Samuti on Sul tarbijana õigus esitada kohtuväline kaebus. Eestis lahendab selliseid kohtuväliseid kaebusi Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon. Komisjoni pädevuses on lahendada tarbija ja ettevõtja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi, mida pooled ei ole suutnud lahendada kokkuleppe teel. Kaebuse läbivaatamine komisjonis on pooltele tasuta. Vaidluste lahendamise menetlusreeglitega on võimalik tutvuda järgmisel aadressil: https://komisjon.ee/et/avalduse-esitamine.

Muudatused ja parandused

Jätame endale õiguse seda Lepingut või selle Veebilehe või Teenustega seotud põhimõtteid igal ajal muuta, muudatused jõustuvad pärast Lepingu ajakohastatud versiooni avaldamist Veebilehel. Kui me seda teeme, avaldame selle lehe allosas värskendatud kuupäeva. Veebilehe jätkuv kasutamine pärast selliseid muudatusi tähendab nõustumist nende muudatustega.

Tingimustega nõustumine

Kinnitad, et oled nende Tingimustega tutvunud. Kasutades Veebilehte või selle Teenuseid nõustud käesolevatest Tingimustest kinni pidama.

Võta meiega ühendust

Kui Sul on nende Tingimuste kohta küsimusi, võta ühendust meie ööpäevaringse kasutajatoega, saates kiri e-posti aadressile info@kidsbury.ee.

Neid Tingimusi värskendati viimati 25. märtsil 2020.