Tarneinfo & Tagastamine

Tarne

Shoppa nüüd, sest alates 35€ ostust TRANSPORT TASUTA!

www.kidsbury.ee lehelt saad tellida üksnes Eestisse. Kui soovid tellida kaupa muudesse riikidesse, siis palun tutvu võimalustega www.kidsbury.com lehel.

TARNEPARTNER

KES: DPD kuller

PANEME KAUBA TEELE: 1 tööpäeva jooksul

TEEL OLEV KAUP TARNITAKSE : 1-3 tööpäeva jooksul

Tagastused

Kui oled oma tellimuse kätte saanud, kuid ei ole mingil põhjusel rahul, võid 14 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest kauba tagastada ning me tagastame kauba ja tasutud saatmiskulude maksumuse. Saatmiskulud tagastame proportsionaalselt tagastatud kaubale. See tähendab, et kui tagastad kogu tellimuse, tagastame ka saatmiskulu täies ulatuses. Kui tagastad aga tellimusest osa, siis tagastame ka saatmiskulust osa (näiteks, kui tagastad kolmest tellitud asjast ühe, siis tagastame saatmiskulust ühe kolmandiku). Kui kauba kättesaamisest on möödunud rohkem kui 14 kalendripäeva, siis tooteid enam tagastada ei saa. Raha tagastatud toodete ja tasutud saatmiskulude eest hüvitame esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul. 

Kuidas tagastamine füüsiliselt käib?

Tagastamiseks peab klient lihtsalt valima endale sobiva pakiautomaadi teenuse osutaja, kelle pakiautomaat asub Antslas (DPD pakiautomaat asukohaga Jaani 4, Antsla, Võrumaa või Omniva pakiautomaat Põllu 15, Antsla, Võrumaa) ja tähtaegselt asetama paki teele OÜ Argum nimele (kontakttelefon +372 532 69 001). Tagastamiskulud jäävad kliendi kanda – neid ei hüvitata.

Tagastamisavaldus

Tellimuse või selle osa tagastamiseks, kirjuta meile kidsburyeesti@gmail.com. Oma kirjas too kindlasti välja: 1) tellimuse esitaja nimi; 2) tellimuse esitamise kuupäev; 3) tellimuse number; 4) tellimuse kättesaamise kuupäev; 5) tooted, mille soovid tagastada või kasuta justiitsministri määrusega kehtestatud tüüpvormi, mis on saadaval: tagastusvorm ja saada meile kidsburyeesti@gmail.com täidetud vorm. 

Samuti hindaksime seda, kui lisaksid ka põhjenduse, miks soovid tooted tagastada – kuid see on puhtalt vabatahtlik. 

Tagasimakse tingimused

Tagasimaksele kvalifitseerumiseks tuleb täita kõik kriteeriumid:

  • Toode peab olema originaalpakendis, sh peavad olema kõik sildid toote küljes;
  • Toode peab olema kasutamata;
  • Toode ei tohi olla kliendi poolt kahjustatud.

Ülaltoodud tingimuste täitmise tagamiseks kontrollitakse kõiki tagastusi. Kui toode ei vasta loetletud kriteeriumidele, jätame endale õiguse tagasimakset mitte teha.

Tühistamine

Tellimuse saab tühistada kuni tellimust ei ole teele pandud. Tellimuse tühistamiseks saada meile palun teavitus e-posti aadressile kidsburyeesti@gmail.com. Meile kirjutades lisa palun oma tellimuse üksikasjad, mis aitavad meil tellimust tuvastada, sealhulgas oma nimi, aadress ja tellimuse number. Lepingu tühistamisel tagastatakse Sulle tellimusega tasutud toodete eest makstud summa ja tasutud kättetoimetamise kulu.

Võta meiega ühendust

Kui Sul on tarne, tühistamise või tagastamise kohta küsimusi, võta ühendust meie ööpäevaringse kasutajatoega, saates kiri e-posti aadressile kidsburyeesti@gmail.com

Käesoleval lehel olevaid tingimusi värskendati viimati 20. märts 2020.