Miks just nimi “Kidsbury”?

Kidsbury nimi tähendab “lastelinna”, kohta, kus:

Meile meeldib sageli kujutada ette oma lapsi täiskasvanuna.

Me unistame nende jaoks isegi suurtest plaanidest. Teie pisikesest saab advokaat, täpselt nagu tema isa või tantsija, nagu ka tema ema. Või kunstnik … ei – temast saab hoopis arhitekt! Kuid me teame liigagi hästi, et tuleviku ennustamiseks pole absoluutselt mõtet.

Nad peavad leidma ise oma teed. Ja nad muudavad meelt lugematu arv kordi – ja mitte ainult oma tulevase karjääri, vaid ka selle kohta, mida nad peaksid tegema praegult.

Üks hetk on nad aianduses, järgmisel korral tegutsevad juba toas ehitajana. Mõnikord tahavad nad teeselda, et nad on lõvid, ja järgmisel päeval näivad nad olevat veendunud, et nad on astronaudid.

Ja siis saabuvad päevad, mil nad tunnevad end lihtsalt iseendana, ja ka see on väga tore. See kõik on osa mängust. Lõppude lõpuks, kuidas saaksime õppida tundma ennast ja ümbritsevat maailma, kui me ei prooviks absoluutselt kõike?

Siin, Kidsbury’s ei armasta me midagi muud kui seda, et lapsed saaksid end vabalt tunda.

Sellepärast on meie riided inspireeritud merest, puudest, lilledest ja kõigist neljast aastaajast. Anname endast parima, et iga väike maadeavastaja leiaks õige seikluse jaoks sobiva riietuse. Soovime, et neil oleks riideid, kus nad saaksid oma väikseid võite tähistada, ja siis, kui nad on kõigest elevusest väsinud, põradale variseda.

Arvame, et neil peaks olema kõige vastupidavam püksipaar, kõige pehmem pluus ja kõige mugavam kleit maailmas. Ja kui nad on vanemad, arvame, et ka nende õde, vend või nõbu peaks neid samu riideid saama kandma.

Need on kõrgeima kvaliteediga, puhtad ja kemikaalivabad rõivad, mis on valmistatud väga hoolikalt, ammutades inspiratsiooni Skandinaavia looduskeskkonnast. Kuna Kidsbury keskendub loodusele ja tähistab pikaealisust, võib igat rõivast aastaid ja aastaid kanda palju erinevaid lapsi.

Meie väikesed seiklejad õpivad planeeti Maa tundma kõige mugavamates rõivastes.

Jäta tagasiside

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga