Miks eelistada orgaanilisi riideid?

Kui veetsite raseduse ajal aega haridussaitide ja beebiblogide lugemiseks, olete võib-olla õppinud midagi uut mahetoodete eeliste kohta.

Kindlasti huvitab teid ka teadmine, et saate aidata beebi nahka orgaaniliste beebiriietega kaitsta. Kas äratas huvi? Loe edasi!

Allpool olevas loendis selgitame teile orgaanilisest puuvillast body,tuduriiete ja rõivaste peamisi eeliseid, et saaksite teha parimaid otsuseid nii teie, kui ka teie pere jaoks.

1. Kemikaale ega pestitsiide pole
Peaaegu kõik armastavad puuvilla vastupidavust ja seda mõnusat pehmet tunnet. Kuigi see on üks populaarseimaid tooteid ja kangaid maailmas, pihustatakse seda tugevalt ka pestitsiididega. Need väljamõeldud veepritsid on mõeldud selleks, et teie teksad, kampsunid ja tekid võimalikult kiiresti ja odavalt kätte saada, kuid keskkonnakaitseamet (EPA) peab ka paljusid neist, sealhulgas laialt levinud permetriini, kantserogeenseteks aineteks.

Sünteetilised kangad on populaarne valik ka beebiriiete jaoks, kuid need võivad sisaldada naftakeemiat ja plasti. Orgaanilistes beebiriietes ei ole nii puuvillast pestitsiide kui ka mitmesuguseid sünteetilistes materjalides leiduvaid kahjulikke või ohtlikke aineid, mis mitte ainult ei paku vanematele meelerahu, vaid aitab vähendada beebi naha ärritusvõimalusi. See on eriti hea uudis ekseemiga lastele!

2. Vastupidavus
Kuna lapsed on väga seiklushimulised, neile meeldib joosta, roomata, ronida, siis kindlasti vajavad nad riideid, mis oleksid mugavad ja vastupidavad. Orgaaniline puuvill on sama tugev ja vastupidav kui tavaline puuvill, ilma et sinna oleks lisatud kõiki lisaaineid. Tavaliselt kasvatatakse seda ka suurema hoolikusega, nii et see pakub tõenäoliselt veelgi paremat kvaliteeti. Särke ja pükse saab ikka ja jälle pesta, ilma et peaksite muretsema, et need lagunevad või räbalad välja näevad.

Kui peate oma lemmikrõivaid uute vastu välja vahetama, on tõenäoline, et väikseks jäänud riided saab eduakalt edasi anda. Nad on väga vastupidavad. Orgaaniline puuvill on suurepärane materjal ka kinnaste, papude ja mütside jaoks, mis puutuvad sageli kokku välielementidega. Oleme isegi kaks hooaega saanud kasutada orgaanilisi talvemütse!

3. Vähem halba keskkonnamõju
Kui olete nagu meie, soovite teha kõik endast oleneva, et pakkuda oma perele keskkonnasõbralikke lahendusi ja vähendada oma keskkonnajälge, siis orgaanilised riided on just teile mõeldud.

Orgaaniline puuvillakasvatus paneb loodusele vähem stressi, kuna see tagab põllumajandustootjatele detoksifitseerimise maale, kus nad kasvatavad oma põllukultuure, kasutavad looduslikult kasulikke tavasid, nagu külvikorda ja umbrohu mehaanilist eemaldamist, ning ei töötle ühtki nende seemet fungitsiididega.

Kuna nad ei kasuta kahjulikke kemikaale, ei tapa nad olemasolevaid loomi oma põllul. Samuti ei kasuta nad kunagi geneetiliselt muundatud organisme (GMO-sid). Iga kord, kui ostate midagi orgaanilist, tunnete mitte ainult, et kaitsete last, vaid kaitsete emakese Maad ka. Hea tunne on olla nii oma lähedastele kui ka kogu kogukonnale teenistuses.

4. Mugavad
Pole tähtis, kas elate subtroopilises kliimas või jahedas piirkonnas – materjal kohandub sõna otseses mõttes tingimustega ja aitab teie lapse kehal säilitada tervislikku temperatuuri.

Orgaaniline puuvillane materjal eemaldab niiskuse ja ventileerib jahedat õhku, mis ajab beebi väiksema tõenäosusega higistama. Puuvilla ainulaadsed omadused muudavad beebiriiete kandmise mugavamaks igal aastaajal. Te ei pea muretsema talvituseks või suveks kahte tüüpi materjalide ostmise pärast, kuna mahepuuvill sobib nii suveks, kui ka talveks.

Kliki siia https://kidsbury.ee/tootekategooria/muud-tooted/ ja vaata meie populaarsed tooted üle! Kindlasti leiad midagi meelepärast!

Kidsbury Eesti.

Jäta tagasiside

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga