Mida panna haiglakotti?

Hästi varustatud haiglakott on lihtne viis muuta esimesed päevad  nauditavaks. Olen loonud haiglakoti kontrollnimekirja olulistest esemetest, mis võiks haiglakotis olemas olla. 😊

Emade jaoks –

Olulised dokumendid – pane oma isikut tõendav dokument, telefoni laadija  ja  sünnitusplaan (kui Sul on) haiglakoti spetsiaalsesse sahtlisse.

Pidžaamad – paki lisamugavuseks mõnus pidžaama,hommikumantel,  peapael, patsikumm, sussid.

Isiklikud esemed – kogu kokku oma lemmikud tualetitarbed ja isiklikud esemed: juuksehari, hambahari, hambapasta, deodorant, šampoon, palsam, rinnapadjad, suuremad sidemed.

Orgaaniline aluspesu – pakkige kindlasti kaasa imetamisrinnahoidja. Veel ka lisapaar orgaanilisi sokke ja aluspesu ( oma parimat komplekti ei ole soovitatav selga panna, kui peaks veidi lekkima, siis plekid ei pruugi välja tulla).

Niisutavad tooted – haiglas on teaduspäraselt väga kuiv õhk,  nii et pakki oma lemmik orgaaniline kreem ja huulepalsam kaasa,  et nahk mõnusalt pehme oleks.

Orgaanilised suupisted – haiglas on orgaaniliste suupistete võimalused piiratud. Pakkige kindlasti mõni lemmik tervislik suupiste endaga kaasa.

Beebile –

Koju mineku riietus – pakkige pehme orgaaniline riietus, mida teie laps saab haiglast koju tuues kanda. Näiteks,

hetkel oleks selline kombe väga mõnus. Wool Play All Day Cosy Onesie, Magic Trees (Meriinovoodriga)

Mähkimistekid – Haarake oma  beebi mähkimiseks ülipehmed orgaanilised mähkimistekid. Meie orgaanilised mähkimistekid on suurepärased, ja hea oleks, kui neid on varutud ka koju.

Meie valikus on Snuggle Blanket, Baby Rare Animals ja Snuggle Blanket, Cinnamon

Lisatarvikud –  Ära unusta orgaanilisest puuvillast valmistatud  labakindaid, papusi ja pehmet mütsi. 😊

Müts: RIB Babie Beanie, Navy Blue  . Üldjuhul on kõikidel Kidsbury beebitoodetel juba kriimustus kindad juurde õmmeldud. 👍 Näiteks sellel tudukombel : Classic Sleepsuit, Polar Friends

Beebiraamat – Võta endaga kaasa beebiraamat, et oma esimesed hetke emotsioonid kohe kirja panna. ❤

 

Mida Sa veel siia nimekirja lisaksid?

 

Merlin.

Jäta tagasiside

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga