Koronaviirus ja väikesed lapsed…

COVID-19 leviku aeglustamiseks on ühiskond järjest vähem sotsiaalne. Üldkasutatavad ruumid tühjenevad, ettevõtted suletakse, koolid ja lasteaiad suletakse. Meie, lapsevanemad, näeme vaeva selles isoleeritud pereelu uuel viisil liikumisel. Siit teame kindlalt: koroonaviirus võib nakatada ka lapsi. Alla 10-aastased lapsed nakatuvad kodus elavate inimeste tõttu sama tõenäoliselt kui täiskasvanud, nii et ärge laske end petta võltsuudistest, mis ütlevad, et ohus on ainult haiged ja vanad inimesed.

Kas olete rohkem ohustatud, kui olete rase?
Hea uudis on see, et siiani pole olnud mingeid märke selle kohta, et rasedad naised oleks viirusest tõsisemalt mõjutatud. Kuid raseduse ajal peaksite siiski olema eriti ettevaatlik, kuna immuunsussüsteemi efektiivsus langeb selle üheksa kuu jooksul, mis seab rasedad suurema riski nakatuda paljudesse nakkushaigustesse – olgu need siis toidust või hingamisteedest tulenevad. Ametlikud soovitused raseduse ajal on praegu enam-vähem samad kui kogu elanikkonna jaoks, sealhulgas rahvahulga vältimine, haigetest inimestest eemale hoidmine, käte sagedane pesemine ja vähene näo puudutamine.

Kas mängupäevad on okei?
No tegelikult mitte. Kuid miski pole lihtsalt mustvalge. Peaksite arvestama selliste teguritega nagu see, kas viibite piirkonnas, kus on suur viiruse levik, kas elate koos vanema inimesega või on teil endal tööl suur oht viirusega kokku puutuda, kõik sellised tegurid võivad vastust muuta. Te peaksite lapsevanemana endalt küsima: “Kas ma annan kõik endast oleneva, et selle viiruse levikut ei juhtuks?” Mõni vanem on kokku kutsunud tuttavad, et luua väike suhtlusring, mis suhtleb, kuid piirab kokkupuudet teiste inimestega.

Kas ma peaksin oma lapsi mänguväljakutele viima?
Nii palju kui me tahaksime arvata, et see on hea mõte, tegelikult see pole see. Viirus levib teadaolevalt kõval pinnal ja on elujõuline kõige kauem plastist ja roostevabast terasest, kus seda saab tuvastada kaks kuni kolm päeva, kuigi nakkavus langeb 48 tunni pärast oluliselt. Kujutage ette, et väikesed lapsed mängivad mänguväljakul ja nad köhivad näiteks ronimis redeli peale, siis teine ​​laps puutub samamoodi seda redelit ja seda hõõrub näiteks oma silmi; see on potentsiaalselt üsna lihtne viis viiruse levitamiseks.

Kui te tõesti lähete hulluks (ja kes võiks teid süüdistada!) Ja tunnete, et peate väljas käima, võtke mänguväljakule sõitmise asemel ette perekonna matk või rattamatk.

Ja nüüd lõbusa osa juurde
Kuna ümberringi paistavad asjad sünged ja sünged, tahame teie päeva kergendada, kuulutades välja Kidsbury sünnipäeva. Järgmisel nädalal saame 1-aastaseks! Nii et tähistage koos meiega massiivset müüki 24. – 29. Märtsini kõik tooted – 40% soodsamalt!
JA ÄRGE unustage, et peaksite vähemalt 20 sekundit pesema seebiga oma käsi.

Jäta tagasiside

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga