Jätkusuutlikkus Kidsbury’s

Sillutades teed paremale tulevikule

Kõik otsused, mida Kidsbury’s teeme, teeme planeedi ja selle elanike hüvanguks. Jätkusuutlikkus on lai mõiste: see tähendab keskkonna kaitsmist igal võimalikul viisil, kuid ka keskendumist sellele, et meie klientideni jõuaksid nahale sõbralikud – ja hingele head – kõrgekvaliteetsed tooted. Ettevõttena püüame olla eeskujuks, julgustades kõiki, kes meiega koostööd teevad, aga ka teisi ettevõtteid, langetama meie kauni planeedi tuleviku heaks keskkonnateadlikke valikuid.

Meie kangad

Kõigis rõivastes kasutame kvaliteetseid, keskkonnasõbralikke kangaid. Meie riided on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ja orgaanilisest Egiptuse puuvillast. Kui ütleme orgaaniline, siis tähendab see, et puuvill on kasvatatud võimalikult looduslikul viisil, ilma tugevatoimelisi kemikaale, pestitsiide ega väetisi kasutamata. See tagab, et kõik meie tooted on nahale õrnad ja samas ka keskkonnahoidlik valik. Kogu meie tegevuse keskmes on lapsed, seetõttu kujundame me lastesõbralikke ja äärmiselt mugavaid rõivaid.

Kõik saab alguse tootmisest

Jätkusuutlik mood algab juba tootmisprotsessi algusest, seega toimub kõigi meie rõivaste tootmine Euroopa Liidu riikides. Euroopa käsitöö kvaliteet ning esmaklassiliste materjalide ja EL-i reeglitele vastavate ruumide kasutamine tagavad, et kõik meie tooted vastavad meie jätkusuutlikkuse standarditele. Nende standardite hulka kuuluvad: töötajate heaolu, võrdne miinimumpalk ja lahkumishüvitis, turvaline töökeskkond ja reguleeritud eetikapõhimõtted. Kontrollime regulaarselt kõiki oma tootmisüksusi, et tagada nende standardite järgimine.

Planeedi kaitse

Meie planeet on väärtuslik; sellepärast tagame Kidsbury’s, et kõik meie materjalid, ladustamis- ja tootmislahendused asuvad Euroopa Liidus, kus keskkonna kaitsmiseks kehtivad ranged eeskirjad. Kangaste hankimine samast piirkonnast, kus me rõivaid valmistame, ning nende ladustamine seal vähendab märkimisväärselt meie süsiniku jalajälge ja avaldab planeedile ja siinsetele elanikele minimaalset mõju.

Kvaliteet üle kõige

Meie peamiseks prioriteediks Kidsbury’s on parima kvaliteedi tagamine. Teostame regulaarsekt kvaliteedikontrolle, et olla kõrgetele standartitele vastav.