5 üllatavat viisi, kuidas Kidsbury on jätkusuutlikum….

Kidsbury kollektsioon on valmistatud 100% orgaanilisest puuvillast ja kõige kõrgemal sorteeritud orgaanilisest Egiptuse puuvillast. Nii nagu võis arvata, kasvatatakse puuvill täiesti tugevate kemikaalideta. Ehkki mahepõllundust teatakse enamasti looduslike põllundusmeetodite poolest, on meil keskkonnasõbralikke põhjuseid palju. Siin on vaid mõned neist.  👇

  1. Kidsbury riided valmistatakse kodu lähedal, meie rõivastes läbitud miile on peaaegu võimatu märgata. Jätkusuutlikkus on Kidsbury keskmes. Meie rõivad on valmistatud Euroopas ja kui nad on valmis oma igavese kodu leidma, saadetakse nad otse … mitte levitaja kaudu. Süsinikujalajälje vähendamiseks hoiame nii hankimist, tootmist kui ka kanga ladustamist samas piirkonnas. Asjade kodu lähedal hoidmine ei ole ainult keskkonnale hea – see tähendab, et saame ka kvaliteeti jälgida, alates õmblemisest kuni saatmiseni.
  2. Meie kasvav protsess aitab vett kokku hoida. Kasutades 100% orgaanilist puuvilla ja Egiptuse puuvilla kõigis oma riietes, see aitab säilitada ressursse meie laste tuleviku jaoks.
  3. Samuti kulutab see vähem energiat Maailma ressursside maksimaalseks ärakasutamiseks. Meie kasutatava puuvilla kasvatamiseks vajalik energia suunatakse ka sertifitseerimisprotsessi osana mikroskoobi alla ja nagu ka vesi, on ka mahepõllukultuurid lihtsalt energiaressurssidele tundlikumad. Tegelikult nõuab mahepuuvilla tootmine vähem kui poole mittemahepõllunduslike kultuuride energiast. Teisisõnu, teie laste riided on kaks korda energiatõhusamad – ja veelgi parem, kui pesete madalamal temperatuuril!
  4. Kas mäletate vanu häid päevi, kui ühekordne mood võimust võttis? Orgaanilisised lasteriided kestavad kauem! Neid saab kasutada lapselt-lapsele. Orgaanilised kiud on pikemad, purunevad vähem ja on ka pehmemad – kõik seetõttu, et neid on kasvatatud ja koristatud võimalikult looduslikult. Nii et pikemas perspektiivis ei ole jätkusuutlikud lasteriided keskkonnasõbralikumad, vaid ka teie rahakoti!
  5. Kidsbury riided aitavad võidelda kliimamuutustega. Iga Kidsbury toode alustab oma elu võimalikult looduslikult kasvatatud väikese puuvillataimena. Kidsbury rõivastes kasutatakse ainult mahepõllunduslikult kasvatatud puuvilla, seega võivad meie põllukultuurid tekitada  94% vähem kasvuhoonegaaside heitkoguseid kui mittemahepõllukultuurid! Võime uhkusega öelda, et meie kollektsioon mitte ainult ei näe hea välja ja on seljas mugav, vaid sellel on positiivne mõju ka meie planeedile.

See on midagi, mis on kandmist väärt!

Jäta tagasiside

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga